Veicināšanas SC APC 58mm SM Single-Mode Optisko Savienotāju FTTH Rīku Aukstā Savienotājs Rīku, Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs
€38.86 €33.03
Pieejamība: Pieejams

Daudz. *
Pievienot grozam
btn-share

Apraksts

Ātrās Montāžas Savienotājs (sauc arī par "Ne-polijas Savienojums" , "Pre-polijas Savienojums" vai " Ātri Savienotājs ") ir viegli uzstādīt ierīci.Nē instrumentu vai džiga ir nepieciešams.Tā ir universāla, lai 250um /900um / 2.0 mm / 3,0 mm / Plakano Kabeli.

tā tika izstrādāta, lai ātri izbeigšanu ar pre-pulēta savienotājs.Izmantojot V groove tehnoloģijas, tā nav nepieciešama epoksīda.Ar caurspīdīgu struktūru, kas savieno rezultāts ir redzams Šķiedras Pārbaudītājs nekavējoties.Tas ir ideāls risinājums, vai nu ārpus augu vai ēkas iekšpusē.Optiskās Šķiedras Ātri Savienotājs 1.Vienkārša struktūra 2.Ietaupiet laiku 3.Zems ievietošanas zudumu.1. iezīme. Pamatojoties uz pluggable ne-kopa tube tehnoloģija 2. Precizitātes keramikas sastāvdaļas ar co-aksiālā automātiskā centrēšanas, Lielisks un izturīgs optiskais īpašuma 3. Optiskās šķiedras der aksiāli jo elastīgā veidā, un izvairās pilnīgi nepatiesas pievienojiet 4. Triple spriegošanas ar neapbruņotu šķiedrvielu, saspringts bufera un kabeli, u.c., var izmantot kā patchcord 5. Augstas on-line stiepes izturība Optisko Ātri Savienotājs pēc tam, kad beidzas, vienmēr turēt savieno saskaņā ar spēkā no kabeļi un zīmējumu. 6. Integrētas aizsardzības korpusu, lai izturētu skarbos lietotāja vide. 7. Tieši savienojamas ar ONU bez optiskā ligzda, kas samazina FTTH izmaksas. 8. Augstu izdošanās līmeni un vieglums uzstādīšana ar vidējo līmēšana laiks 100 sek 9. Zemākas prasības par ieradumu, darba un darba vides zvanīt, lai celtnieks. 10. Redzams Uzstādīšanas kvalitātes; ir neatkarīga no jebkuras šim nolūkam gaismas avots un īpašu ierīci, kas atbilst kabeļus, celtniecības jebkurā sectioned veidā.

PRECI

Tehniskie Parametri

Piemērojams

3.1 x 2.0 mm, Piliens kabeli

Optiskās šķiedras diametrs

125µm ( 657A & 657B )

Saspringts rezerves diametrs

250µm

Šķiedras režīmā

Vienā režīmā

Darbības laiks

Par 100s(ne šķiedras cut)

Ielikt zaudējumu

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Atgriešanās zaudējumu

≥40 db

Stiprinājuma izturību neapbruņotu šķiedras

>5 N

Stiprinājuma izturību neapbruņotu šķiedras turētājs

>10 N

Stiepes izturība

>50 N

Izmantojot temperatūra

-40~+80°C

On-line stiepes izturība (20 N)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB

Mehāniskā izturība (500 reizes)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB Drop-off tests (drop-off augstums 4m, kad vienā virzienā, pilnīgi 3 reizes)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB

  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Savienotāja Tips: SC/APC
  • J. T. Y: 100 gabali
  • Izmērs: 15*11*5
  • 58MM Ātri savienotājs: Ķīna
  • Objekta Garumu: 1m
  • Zīmola Nosaukums: Joinwit
  • Svars: 625g
  • Modeļa Numurs: 58MM SC/APC
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Saderīgs: Pielāgota Markas
  • Sertifikācija: NAV

Tagi: optiskās šķiedras ftth, instrumenti fiber optics, 12 core fiber optic, apc, sc, ftth, cirvis fiber optic, sm rotaļlietas, kā otdr, apc savienotājs, ftth rīks.

Uzrakstīt recenziju