ADAU1701 DSP Skaņošanas Modulis/analog 2 4 Izeja (saderīgs ar ADAU1401A)
€28.49
Pieejamība: Pieejams

Daudz. *
Pievienot grozam
btn-share

modname=ckeditor

Ar DSP moduļa padome (blue board ar zaļo valdes funkciju, tieši tāds pats kā pirms) par ADI uzņēmuma SIGMADSP ADAU1701/1401 DSP klāja, var, izmantojot USBI simulators piegādes un tuning, un atmatā analogās ieejas (2 ceļa, austiņu ligzda vai RCA ligzda) izejas (4 ceļu, austiņu ligzda vai RCA ligzda), IIS I/o portu, apvieno taustiņi un led var darīt vienkārši UI dizaina, dažiem klientiem izmantot tikai atkļūdošanas skaņas.

Šis modulis ir integrēts ar IIC EEPROM (ar rakstīšanas aizsardzības džemperis maiņa), kas var tieši ierakstīt DSP programmas USBI, un pēc tam automātiskā start (ja self-sāciet, lūdzu, izņemiet USBI simulācijas galvu, un apgādāt ar enerģiju, izmantojot mini-usb portu).

Šis modulis rezerves IIS ieejas kontaktligzda, rutīnas, ir izveidojusi IIS, kas saistīti reģistri, jūs varat izvēlēties MCLK no iekšējā PLL vai ārējo MCLK ievadi MCLK izvēlieties džemperis maiņa.

Ar ADAU1401 ir auto klases ADAU1701, gan ir pin kods un ir pilnībā savietojams.

Pircēja uzmanību:

Attīstības padome ir galvenokārt orientēta uz SIGMADSP 1701/1401 iepazinušies ar inženieris, sniedz tikai PDF versiju shematiska diagramma (ar etiķeti), un daži pamata kārtība (tostarp audio analogās ieejas un izejas, IIS digitālā audio ieeja un izeja, EQ, IEROBEŽOTĀJS, CROSSOVER un lampas, taustiņu nospiešanas, un citas funkcijas), ar nosacījumu, mācību video (Ķīniešu) un dokumentu (angļu valodā).

Tas ir labāk, iesācējiem izvēlēties mūsu standarta ADAU1701 attīstības padomes (pilnīgāku Ķīnas dokumentāciju, vairāk rutīnas).

  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ

Tagi: DSP, adau1701, ic skaņa, audio dsp procesors, adau1701 dsp, adau1401, adau1452, firewire savienotājs, 4x2 matricas, adsp.

Uzrakstīt recenziju