Pirmais apmeklētājs ;)

bite2

bitePagājis ir apmēram mēnesis un starp regulārajiem tukšajiem attēliem, kas iekrīt epastā no būrīša, kad it kā fiksēta kustība*, beidzot ir redzama kāda dzīva dvēsele! Kamene! Jā, būrītis tika paredzēts citam nolūkam! Taču ir prieks, kad tajā iegriežas vismaz kāds, jo jau ilgi gaidītie putniņi joprojām nav viesojušies un sāk jau rasties bažas, ka neviens tā arī nebūs iemitinājies manā būrītī. Varbūt kamera biedē, vai pagalmā aktīvais kaķis. Nez. Kaut gan kaķis bija arī pagājušo gad, kad putniņi droši dzīvoja.

Kā sokas ar tiešraidi?

Pagaidām nekā! Lai arī, cik lielas cerības bija 1. aprīlī jau iet dzīvajā ēterā, šobrīd viss joprojām ir aizķēries pie tehniskā risinājuma nodrošināšanas. Par tehnisko risinājumu nedienām pastāstīšu kaut kad vēlāk. Kamēr tas viss tiek risināts, jau ir pienācis 10 aprīlis, visapkārt dzirdami pavasara putni, taču būrītī vēl neviens pat nav iegriezies, kas liek domāt, ka varbūt nebūs ko filmēt.

Gaidam.

*ar to kustības analīzi ir tā, ka kamera kustību nosaka pēc izmaiņām attēlā, ja noteikts skaits pikseļu maina krāsu, tātad – kustība. Tāpēc regulāri pienāk bildes, kad, piemēram ir saulaina diena ar mākoņiem, strauji mainās attēla tonis vai vakaros un no rītiem, kad kamerai ieslēdzas un izslēdzas infrasarkanais nakts apgaismojums.