2017. gada sezona.. Atklāta! +video

vavere ciemojas

Esi sveicināts cienītais Būrītis.lv apmekētāj!

2017. gada tiešraides sezona nu ir pilnībā atklāta. Tiesa gan būrītī šobrīd vēl nav neviena iedzīvotāja (ja neskaita vienu zirnekli), taču drīzumā jau vajadzētu būt, jo pēc ierakstiem var redzēt, ka ir bijuši vairāki apmeklētāji, kas ierodas, apskatās, pagrozās un aizdodas prom.

Reku varat pavērot paši.

Un vāvere..

Ir šādas, tādas izmaiņas šajā gadā salīdzinot ar iepriekšējiem..
Viena no būtiskakajām ir tā, ka straumēšanai netiek izmantots LMT 4G internets, bet gan TELE2, kas, iespējams, ir cēlonis nelielajiem pārrāvumiem un aizturām pie tiešraides.
It kā tam tā nevajadzētu būt, jo savienojuma ziņā ar visiem mērījumiem TELE2 pat uzrāda labākus rezultātus iekš speedtest.net no vietas, kur atrodas būrītis, taču dabā ir kā ir. Jo tehniskā ziņā šogad tā ir vienīgā izmaiņa.
Kāpēc tad Tele2 nevis LMT? Pavisam vienkārši – finanses, ar Tele2 tehniskais risinājums straumēšanai sanāk mazliet lētāk.Otra būtiskā lieta ir Youtube politikas izmaiņas attiecībā uz tiešraides straumes pārraidīšanu citos resursos. Tas dabā izpaužas tā, ka ir sarežģījumi, lai iekš buritis.lv automātiski un nepārtraukti tiktu pārraidīta tiešraide.
Ik pēc noteikta laika Youtube no šīs tiešraides izveido arhivēto ierakstu tiešraidei un izveido jaunu saiti pašai tiešraidei. Līdz ar to, lai iekš buritis.lv atkal būtu redzama tiešraide nevis iepriekšējo 12 stundu ieraksts, saite uz tiešraidi ir jāatjauno manuāli, kas man rada zināmus sarežģījumus.
Tad nu man izskatās, ka risinājums bīs tāds, ka buritis.lv tiešraides sadaļā ielikšu kādu labākā momenta video ierakstu un turpat pie video būs pieejama saite uz tiešraides kanālu iekš paša Youtube. Jo kā pamanīju, pati kanāla saite nemainās. Katrā ziņā, ja skatīsieties arī kādu no arhivārajiem video, apakšā stūrītī tiks rādīts, ka ir pieejama arī tiešraide. Atliek tikai uzspiest uz tās.Tad, lai veicās!